4.SCOPH Yaz Okulu Ev Sahibi

Değerli TurkMSIC gönüllüleri,

Hepinizin bildiği üzere; geçtiğimiz Mart Ayı’ nda 4.SCOPH YAZ OKULU Ev Sahipliği Adaylığı için açtığımız başvurularımızı, 21 Nisan 23:59′ da sonlandırmıştık. Bu süre zarfında elimize birbirinden değerli başvurular ulaştı. Ve ben bir kez de huzurlarınızda, başvuru sahiplerine ve onların nezdinde yerel kurullarına bu işi en az benim kadar önemsediklerini gösterdikleri başvuruları için çok teşekkür ediyorum.

 

Belirtmek istediğim önemli bir nokta var ki koordinatörlük tek başına yapılan bir iş gibi gözükse de aksine bu süreç her şeyiyle  bir ekip işidir ve ben bu zorlu  kararı  verirken bu ekibin parçaları olan kişilerle ve başvuru sahipleriyle uzun süren görüşmelerimiz oldu ve bu görüşmelerin beni mutlu eden en güzel yanı ise; görüştüğüm her kişinin ortak ve tek bir isteğinin olmasıydı, o da: BAŞINDAN SONUNA DEK HARİKA BİR YAZ OKULU GEÇİREBİLMEMİZ..!

 

Biz de burdan yola çıkarak ve en iyi şekilde düşünerek nihai kararımızı verdik ;)

 

Veee bu sene 4.SCOPH YAZ OKULU, TurkMSIC ACIBADEM Yerel Kurulu Ev Sahipliğinde  18-22 Ağustos tarihlerinde İzmir’ de gerçekleşecektir.

 

Bu istekli ve çalışkan yerel kurulumuzu bir kez de sizlerin huzurunda, en içten dileklerimle tebrik ediyorum ve hep birlikte çok güzel bir yaz okulu  geçireceğimize olan inancımı yinelemek istiyorum..!

 

4.SCOPH YAZ OKULU için Katılımcı Başvurularımız 15 Mayısta açılacaktır bu nedenle süreç içerisinde bizi takipte kalınız lütfen;)

 

Not: Yukarıdaki linkte, Ev Sahibi Yerel Kurulumuzun başvurularını açıklayan bir  video yer almaktadır.  Bizler için hazırladıkları bu güzel videoya ayrıca teşekkür ederim.:)

 

 

Sevgilerimle

 

Sinem LAÇİN-NPO Asistanı