İstinye, Eylül, 2017

×

Hata mesajı

Deprecated function: _menu_load_objects() (/home/egemense/public_html/includes/menu.inc dosyasının 579 satırı) içinde The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls.
Adınız ve Soyadınız: 
Uğuralp Kılıç
Bu ay içinde neler yaptınız?: 
Halk sağlığı alt kolundaki 2 asistanımla birlikte Bursa'daki kurultaya katıldık ve oturumlar boyunca notlar aldık. Yıl içinde yapmayı planladığımız etkinlikler için takvim oluşturduk ve klasikleşmemiş etkinlikler yapmak üzerine kafa yorduk. Geçen seneki sunum üzerinde bazı ufak değişiklikler yaptık ve tecrübelerimizi aktaracak şekilde konuşma hazırladık. Aktif üye alırken neleri göz önünde bulunduracağımızı belirledik ve başvuru formu için sorular hazırladık.
Ay: 
Eylül
Yıl: 
2017
Telefon Numaranız: 
05315626393
E-posta adresiniz: 
uguralpkilic@gmail.com
Ay içerisinde hedeflenenler: 
Kurultaya katılmak ve alt kolu daha nasıl geliştirebileceğimiz hakkında bilgi edinmek. Yıl içinde yapılacak etkinliklerin planlanması ve yaklaşık tarihlerinin belirlenmesi. Halk sağlığı alt koluna katılmak isteyenler için sunum hazırlamak. Aktif üye alımı için gerekli şartların belirlenmesi ve formda yer alacak soruların hazırlanması.
Yerel Birliğiniz: 
İstinye TÖB
Ay içerisinde yaptığınız etkinliklerin isimleri/yerleri/tarihleri ve görev alan kişi sayısı: 
-
Yaptığınız bu etkinliklerin amaçları: 
-
Etkinliklerin gerçekleştirildiği hedef kitlenin özellikleri (Cinsiyet,yaş,sayı vb): 
-
Etkinlikler için yararlanılan materyalleriniz nelerdir? Materyallerinizi nasıl temin ettiniz?: 
-
Etkinliklerde beraber çalıştığınız kişiler/kuruluşlar ve iletişim bilgileri:: 
-
Etkinlikler için basın yardımı aldınız mı? : 
-
Etkinliklerinizin izin işlemlerini nasıl yürüttünüz?: 
-
Etkinlikler kapsamında yapılanların açıklanması ve elde edilen sonuçlar:: 
-
Etkinliklere hazırlanırken ve etkinlik sırasında karşınıza çıkan zorluklar nelerdir? Bunları nasıl çözümlediniz?: 
Üniversitenin TURKMSIC'te ilk senesi olmasından dolayı handover alamadık ve tecrübe eksikliği yaşıyoruz. Bir şey üzerine normalde olması gerekenden daha uzun ve yoğun düşünüyoruz ancak olumlu sonuç alınca çalışmamıza değdiğini düşünüyoruz ve motivasyon kaynağı oluyor.
Ay içerisinde etkinlikler dışında yaşanan zorluklar:: 
-
Gelecek ay için planlananlar:: 
Önümüzdeki ay organ bağışı konusunda farkındalık yaratmak adına bir etkinlik yapacağız. Hedefimiz Bakırköy Belediyesi'nden ve okulumuzdan gerekli izinleri aldıktan sonra Bakırköy Meydanı'nda 4-5 konuşmacı ve aynı sayıda kameramanla dağılarak sokak röportajları gerçekleştirmek. Sokak röportajı sırasında hem bilgi vermek hem de düşündürücü sorular sormak. İnsanların önyargılarını ölçmek ve kaldırmaya çalışmak. Sokak röportajına katılan kişilerin de iznini alarak önemli kısımları derleyip yerelimizin instagram sayfasından yayınlamak.
Özeleştiri:: 
Takvimimizde uzakta kalan ve yapmayı planladığımız etkinlikler üzerinde pek fazla somut adım atmamış olmak ve soyut kalmış olması.
NPO ve Halk Sağlığı Ulusal Takımı'na mesajınız:: 
Kurultaydaki bilgilendirici sunumlarınız için teşekkürler.
Eklemek istedikleriniz:: 
-