Kırıkkale, Mayıs, 2017

×

Hata mesajı

Deprecated function: _menu_load_objects() (/home/egemense/public_html/includes/menu.inc dosyasının 579 satırı) içinde The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls.
Adınız ve Soyadınız: 
Betül Uysal
Bu ay içinde neler yaptınız?: 
Genel Kurul'a katıldım, Scoph Sessions Team'de bütün gönüllülüğüm ile çalıştım.
Ay: 
Mayıs
Yıl: 
2017
Telefon Numaranız: 
05073984885
E-posta adresiniz: 
bet_uysal@hotmail.com
Ay içerisinde hedeflenenler: 
Scoph Sessions Team için takımımız ile birlikte hareket etmek.
Yerel Birliğiniz: 
Kırıkkale TÖB
Ay içerisinde yaptığınız etkinliklerin isimleri/yerleri/tarihleri ve görev alan kişi sayısı: 
-
Yaptığınız bu etkinliklerin amaçları: 
-
Etkinliklerin gerçekleştirildiği hedef kitlenin özellikleri (Cinsiyet,yaş,sayı vb): 
-
Etkinlikler için yararlanılan materyalleriniz nelerdir? Materyallerinizi nasıl temin ettiniz?: 
-
Etkinliklerde beraber çalıştığınız kişiler/kuruluşlar ve iletişim bilgileri:: 
-
Etkinlikler için basın yardımı aldınız mı? : 
-
Etkinliklerinizin izin işlemlerini nasıl yürüttünüz?: 
-
Etkinlikler kapsamında yapılanların açıklanması ve elde edilen sonuçlar:: 
-
Etkinliklere hazırlanırken ve etkinlik sırasında karşınıza çıkan zorluklar nelerdir? Bunları nasıl çözümlediniz?: 
-
Ay içerisinde etkinlikler dışında yaşanan zorluklar:: 
-
Gelecek ay için planlananlar:: 
:((((
Özeleştiri:: 
Göreve geldiğim günden itibaren Kırıkkale Töb'ün fazlasıyla geride kalmış Scoph grafiğini ilerilere taşımak adına çok çabaladım. Bu süreçte çok fazla olumsuzluklarla karşılaştım. Bunları yenebilmek adına yönetimimden her zaman destek gördüm, en yakın arkadaşlarım, yönetimim olmaktan çok çoğu zaman takımım oldular. Etkinliklerimdeki asistan sorunumu bile gerek yerel birlik başkanımız Behlül Güran Dış ilişkilerimiz Aylin Uğur Mali Koordinatörümüz Samed Baloğlu Genel Sekreterimiz İrem Yıldırım ve İç ilişkilerimiz Ezgi Deveci yürütmeden Lore'miz Aybüke Yürekli ve Kırıkkale töb aktif üyelerimizden birçoğunun desteği ile çözdüm. Yeri geldi sandalye taşıdılar, yeri geldi bant bulmak için okulda dolaştılar. Ben Scophun turuncu rengini özümsemek ve bunu ifade edebilmek adına dışarıya karşı her zaman üslubuma, bütün gönüllülüğümden ortaya çıkan sorumluluk duyguma, yenilikçi bakış açıma dikkat ettim. Kendimi aynı hatayı tekrarlarken bulmamak adına hep çabaladım. Hatalarımı ben mi göremiyorum diye sık sık yönetimden arkadaşlarıma sordum. Bir etkinlik ortaya çıkarmadan önce bu Etkinliği yapma sebebim benim EGO'm mu yoksa gerçekten koruyucu hekimlik kavramına yaklaşabilmek için adım atmak mı diye kendimi sorguladım. Farkındalık oluşturmayacağım, bir insanın yüreğine dokunup onun yüzündeki bir tebessüme vesile olamayacağım, yalnız önlük giyip fotoğraf çekinmek amaçlı etkinlik yapmış olmak için yapmak gibi temalardan hep uzak durdum. Derslerim ve birliğim arasındaki dengeyi her zaman korudum. Öncelikle hekim olarak yola çıktığımı unutmadan bilgilerimi sahaya dökmeye çalıştım. Ulusaldan edindiğim LPO arkadaşlarım ile samimi arkadaşlığımızın yanında alamadığım handoverı tamamlamaya çalıştım. Motivasyonumu kırmak adına birçok kişi benim karşımda da oldu ama ben verdiğim sözleri öncelikle kendime tutmak adına her zaman mandalinanın minicik bi vitamini gibi davrandım. Umuyorum bundan sonraki senelerde yarım dönemki çabalarım boşa gitmez ve yerelimizde SCOPH daha da ilerilere gider.
NPO ve Halk Sağlığı Ulusal Takımı'na mesajınız:: 
LPO olduğum süreçten bu yana hiçbir zaman desteğini üzerimden esirgemeyen kafam karıştığında, bocaladığımda her aramamda açan bazen bi sarılışıyla olayları çözen Furkan Alp Eren'e çok teşekkür ediyorum. Bu turuncu dünyada senin gibi bir dost edindiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum.
Eklemek istedikleriniz:: 
SCOPH'un ne olduğunu anlayabilmek ve anlatabilmek adına bol turuncu bir dönem diliyorum.