Haliç TÖB, Mart, 2021

4- Adınız ve Soyadınız: 
Işılay Bektaş
1- Yerel Birlik: 
Diğer
2- Ay: 
Mart
3- Yıl: 
2021
5- E Posta Adresi: 
isilaybektas570@gmail.com
6- Bu ay içerisinde neler yaptınız?: 
1. Sosyal fobiyle alakalı animasyon paylaşımı gerçekleştirdik. 2. Dünya böbrek günüyle alakalı bilgilendirici sosyal medya paylaşımı gerçekleştirdik. 3. Glokom haftasında bilgilendirici sosyal medya paylaşımı gerçekleştirdik. 4. Su tasarrufu ile alakalı bilgilendirici sosyal medya paylaşımı gerçekleştirdik. 5. Romatizma ve doğru bilinen yanlışlarla alakalı sosyal medya paylaşımı gerçekleştirdik. 6. Ergenlikle alakalı bilgilendirici sosyal medya paylaşımı gerçekleştirdik. 7. Dünya Otizm Farkındalık Gününde bilgilendirici sosyal medya paylaşımı gerçekleştirdik.
7.1- Etkinliklerinizin amaç ve hedeflerini açıklayınız : 
1. Sosyal fobi konusunda toplumumuzu bilgilendirmek ve bu konuda farkındalık oluşturmak istedik. 2. Böbrek hakkında insanların bilgilerini arttırmayı istedik. 3. Göz tansiyonu ciddi bir göz rahatsızlığıdır. Bu nedenle insanlara bu konuda daha çok bilgi vermeyi amaçladık. 4. Küresel su sorununa karşı su kaynaklarımızın iyi yönetimi için insanları bilinçlendirmeyi amaçladık. 5. Romatizma hakkında toplumda bazı yanlış bilgiler olduğunu fark ettik. Bu konuda insanları bilgilendirmek ve genel bilgiler vermeyi amaçladık. 6. Ergenlik dönemi hakkında oluşabilecek durumlar ve önemli değişimler hakkında insanlara bilgi vermek istedik. 7. Takipçilerimizi Otizmin belirtileri ve erken teşhisin önemi hakkında bilgilendirmek istedik.
7.2- Etkinliklerinizin hedef kitlesi kimlerdi ? Belirttiğiniz hedef grubun özelliklerini taşıyan kaç kişiye ulaştınız ?: 
1. Hedef kitlemiz öncelikle bu durumdaki insanlar ayrıca ulaşabileceğimiz tüm kişilerdir. 387 kişiye ulaştık. 2. Hedef kitlemiz ulaşabileceğimiz tüm kişilerdir. 351 kişiye ulaştık. 3. Hedef kitlemiz risk faktörlerini taşıyan takipçilerimiz ayrıca ulaşabileceğimiz tüm kişilerdir. 358 kişiye ulaştık. 4. Hedef kitlemiz ulaşabileceğimiz tüm kişilerdir. 316 kişiye ulaştık. 5. Hedef kitlemiz ulaşabileceğimiz tüm kişilerdir. 282 kişiye ulaştık. 6. Hedef kitlemiz öncelikle ergenlik dönemindeki takipçilerimiz ayrıca ulaşabileceğimiz tüm kişilerdir. 249 kişiye ulaştık. 7. Hedef kitlemiz ulaşabileceğimiz tüm kişilerdir. 252 kişiye ulaştık.
7.3-Etkinlikleriniz sonucunda ortaya çıkan çıktı/çıktılar (Video,bilgilendirme görseli,kitapçık vs.) var mıdır? Varsa nelerdir ?: 
1. Video şeklinde çıktımız var. 2,3,4,5,6,7. Bilgilendirme görseli şeklinde çıktılarımız bulunmaktadır.
7.4- Benzer bir etkinlik gerçekleştirecek olan LPO’larımıza tavsiyeleriniz nelerdir ?: 
1. Animasyon için görsel ögeler çok önemlidir. Arka planı, karakterleri hazırlarken özen gösterilmeli. Diğer bir önemli konu da seslendirmedir. Seslendirmede animasyona uygun duyguları vermelidir. 2,3,4,5,6,7. Çok fazla görsel kullanmaya özen gösterip yazı kısımlarını az tutmalılar. Düzenini göze güzel gelecek şekilde ayarlanmalı ve renkler de paylaşıma uygun seçilmelidir.
9- Bu ay takımınızla olan iletişiminiz nasıldı, bu iletişimi geliştirmek için neler yaptınız ?: 
Güzeldi. Özellikle asistanlarımla hep iletişim halindeyiz. Bu iletişimi geliştirmek için de beraber çalışmalar yapıyoruz.
10- Bu ayki motivasyonunuzu (dilerseniz sebebi ile birlikte) 10 üzerinden puanlayınız.: 
7 .
11- Gelecek ayki planlarınız nelerdir ?: 
Sosyal medya paylaşımlarımıza devam edeceğiz. Aklımızda yeni panel fikirlerimiz de var.
12- Ulusal Halk Sağlığı Takımı ile iletişiminizi değerlendiriniz ? : 
-
13- Ulusal Halk Sağlığı Takımı’nın bu ay gerçekleştirdiği çalışmalar ile ilgili geri bildirimleriniz nelerdir ?: 
-
8- Bu ay içerisinde hangi zorluklarla karşılaştınız ? Bu zorluklarla nasıl başa çıktınız ?: 
Bu ay bir panel hazırlıyorduk. Panelimize davet ettiğimiz hocamız maalesef COVID-19'a yakalanmış. Umarız hocamız en kısa sürede iyileşir. Bu konuda pek bir şey yapamadık tabi ki başka etkinlikler yapmaya devam ettik.
7- UYARI: 7.1, 7.2, 7.3 ve 7.4 sorularını gerçekleştirdiğiniz etkinlikleri 1-2-3 formatında numaralandırarak cevaplandırınız.: 
Okudum,onaylıyorum.