Mustafa Kemal, Mart, 2021

4- Adınız ve Soyadınız: 
Mikail Can AKARSU
1- Yerel Birlik: 
Mustafa Kemal TÖB
2- Ay: 
Mart
3- Yıl: 
2021
5- E Posta Adresi: 
akarsumikailcan@gmail.com
6- Bu ay içerisinde neler yaptınız?: 
Bu ay içerisinde takımımla bir toplantı gerçekleştirdik ve planlarımız hakkında sohbet ettik. Ayrıca Mart ayının ilk haftası her gün Instagramda Yeşilay Haftası ile ilgili storyler paylaştık.
7.1- Etkinliklerinizin amaç ve hedeflerini açıklayınız : 
- Etkinliğimizin amacı bağımlılık yapıcı maddeler ve etken maddeleri ile ilgili bilgi sahibi olmak ve bu maddelerden kendimizi korumaktı. Çevremizdeki birçok insana ulaşarak farkındalık yaratmayı amaçlamak en önemli gayemizdi.
7.2- Etkinliklerinizin hedef kitlesi kimlerdi ? Belirttiğiniz hedef grubun özelliklerini taşıyan kaç kişiye ulaştınız ?: 
- Etkinliğimizin hedef kitlesi @mustafakemaltob Instagram storylerine ulaşabilecek herkesti. Yaklaşık 350 kişiye ulaştık 7 gün boyunca süren bu etkinliğimizle.
7.3-Etkinlikleriniz sonucunda ortaya çıkan çıktı/çıktılar (Video,bilgilendirme görseli,kitapçık vs.) var mıdır? Varsa nelerdir ?: 
- Vardı. Her gün için birkaç sayfadan oluşan story zincirlerimiz olmuştu. Sonrasında bu gün gün ayırdığımız storyleri kolay olması açısından yerelimiz PR takımımız ile birlikte video haline getirdik.
7.4- Benzer bir etkinlik gerçekleştirecek olan LPO’larımıza tavsiyeleriniz nelerdir ?: 
Umarım gerçekleştirirler. Gayet sade, anlaşılır ve bilinçlendirici bir etkinlik olduğunu düşünüyorum. Ulaşabilecekleri maksimum kişiye ulaşmaları onlar ve yerel birlikleri için büyük kazanç olacaktır.
9- Bu ay takımınızla olan iletişiminiz nasıldı, bu iletişimi geliştirmek için neler yaptınız ?: 
Bu ay takımımla iletişimim gayet güzeldi. Serbest kürsülerimizde çok eğlenceli zaman geçirdik. Toplantılarımız da hiç yormadan eğlenceli bir şekilde geçti.
10- Bu ayki motivasyonunuzu (dilerseniz sebebi ile birlikte) 10 üzerinden puanlayınız.: 
7/10 diyebilirim. O da büyük bir etkinlik gerçekleştiremeyip zor bir komiteye çalışmamdan kaynaklanıyor diye söyleyebilirim. Onun dışında her şey iyiydi.
11- Gelecek ayki planlarınız nelerdir ?: 
Gelecek ay olan Nisan ayının 2. haftası Covid-19 Aşı Karşıtlığı ile ilgili bir etkinlik gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Arkasından kendi okul hocalarımızdan biriyle Pandemi döneminde Ruh Sağlığı ve son olarak da önemli gördüğümüz bir Halk Sağlığı konusu ile ilgili bir çalışma gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.
12- Ulusal Halk Sağlığı Takımı ile iletişiminizi değerlendiriniz ? : 
-
13- Ulusal Halk Sağlığı Takımı’nın bu ay gerçekleştirdiği çalışmalar ile ilgili geri bildirimleriniz nelerdir ?: 
- KÇG takımlarımızın çalışmalarını her ay olduğu gibi bu ay da oldukça başarılı buldum. Önemli gördüğümüz ve dikkatimizi çeken birkaç story çalışmalarına da biz de yerel birlik Instagram storylerimizde yer verdik.
14- Eklemek istedikleriniz ?: 
Teşekkürleeer. Turuncunun enerjisi bizimle olsun heep :D
8- Bu ay içerisinde hangi zorluklarla karşılaştınız ? Bu zorluklarla nasıl başa çıktınız ?: 
Bu ay sonunda zor bir komitem olduğu için bayağı stresli bir dönem geçirdim. Takımıma her zamankinden daha az ulaşabildim. Ancak her şey çok güzel gitti sonrasında.
7- UYARI: 7.1, 7.2, 7.3 ve 7.4 sorularını gerçekleştirdiğiniz etkinlikleri 1-2-3 formatında numaralandırarak cevaplandırınız.: 
Okudum,onaylıyorum.